פגעי האינטרנט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשת פסיכולוג ציוני דתי טוב שייתן עזרה לבן תורה שהתמכר לאתרים פונוגרפיים באינטרנט, מודע לנפילה הגדולה ורוצה להשתקם ..
אישה עצובה.

תשובה :

 שלום וברכה,
ראשית ישר כוח גדול מאוד, ואף שאת מתארת וחותמת כי הינך אשה עצובה, נדמה כי בשלב זה את צריכה לשמוח על המודעות לדבר על כך, ומעבר לכך על ההבנה כי אכן יש בעיה ויש רצון ומודעות לפתור את העניין באופן מקצועי.

לצערנו הרב, האינטרנט אכן מפיל חללים רבים, ואך שיש בו כלי עבודה מעולה וטוב, הרי שפעמים והוא כי שמושיב עצמו על פתח של בית בושת ומה נעשה לנער ולא יחטא.

בשלב זה מעבר למוכנות ולרצון לטפל בקושי באופו יסודי (קושי שיתכן והוא 'סוחב' עימנו שנים ארוכות) עליכם להתקין תוכנת רימן או תוכנת סינון אחרת בבית שתהיה חסומה לכל בני המשפחה, כי איננו רק חייבים את זה לילדים אלא חייבים את זה לא לעצמנו המבוגרים.

תפקידך כרעיה וכאשה בשלב זה של המוכנות לתיקון היא לחזק ולעודד, סביר כי אף שאת חשה מרומה ואולי אפילו נבגדת (תחושה שוודאי לבעל לא היתה כל כוונה לבגוד אלא רצון לספק את היצר אף שהוא מספקו גם בדרכים ראויות), תחושותו של הבעל היא של קושי מאוד גדול וכניעה ליצר ופעמים תחושה כי הוא אפילו מעין אנוס לכך, דבר שכמובן מחד אי אפשר לקבלו אבל מאידך גם מצוקתו היא גדולה מאוד, ועליך כעת לעודדו לתקן ולשפר, לחזק ולבצר את ביתכם ועולמכם הרוחני והפיזי.

ישר כוח גדול על הפניה, בהחלט אשמח להפנות אתכם לכתובת מתאימה לפי איזור מגורייכם (שלחו מייל חדש והוא כמובן לא יפורסם או צרו קשר ישירות למכון פועה) .

בהצלחה רבה ויהי רצון כי הקדושה והשמחה האהבה והאחוה ישכנו בביתכם

שבת שלום
אודי רט
רב משיב מכון פועהמקורות:

שאלות נוספות בשו"ת

סרזט

שלום התינוק שלי בן שנה וחודש יונק רק 3 פעמים ביום אני לוקחת סרזט ולא מקבלת מחזור בכלל (מהלידה )

לצפיה בתשובה »

נא למלה פרטך

חדש - לוגו מרכז לימוד שקוף
דילוג לתוכן