בוגרות קורס - הדרכת כלות

"התרשמתי מרמת הידע של המרצות והמרצים, מסירות נפש למשימה הזו של להתיר אישה לבעלה, מכון פועה כולו ראוי להערצה, למדתי שיש פה דברים גדולים וחשובים"
"עד הקורס הייתי מחמירה על עצמי הרבה, אוסרת את עצמי בקלות. למדתי לא למהר לאסור ולא להחליט החלטות ע"ד עצמנו. הקורס מספק כלים מעשיים לחיים"
מעין שושן
בוגרת קורס הדרכת כלות
"ישר כח! מעריכה ומעריצה ושמחה שזכיתי להיות תלמידה לתלמידי חכמים ותלמידות חכמות כאלה, וגם שזכיתי להכיר מכון מכון פוע"ה ופועלו למען עם ישראל"
אריאלה ברוידא
בוגרת קורס הדרכת כלות
במישור האישי אני מרגישה שהידע המקצועי שרכשתי עזר לי בעבודתי עם התלמידות בגיל התיכון כעת יש לי יכולת לגשת לפתור בעיות בנושאים נשיים ומיניים אישיים ובין אישיים דימוי גוף ודימוי אישי
עטרה כהן
בוגרת קורס הדרכת כלות, קרית ארבע

בוגרות קורס - יעוץ בקדושה

"מרצים מעולים שנתנו לנו את המיטב, בצורה יסודית , מקצועית, אוזן קשבת, הרגשתי שנכנסתי למשפחה חמה ואוהבת, קבוצה נהדרת ותומכת מסוג הדברים שאומרים, חבל שלא הכרתי קודם בסוף השנה הוזמנו לטקס סיום של בוגרות כל הקורסים. הטקס היה מרגש, והיווה סיום נהדר לשנה שלא אשכח לעולם, שנה של הכרות עם רבני המכון, פעילות מבורכת של המכון, תודה על הכל ושנזכה להשפיע את כל הטוב הזה הלאה "

בוגרות קורס - יועצות בקהילה

"הקורס נתן לי ידע רפואי והלכתי נרחב לשלבי החיים השונים של האישה. נחשפתי למגוון מצבים מורכבים ולפתרונות הרפואיים וההלכתיים שלא הכרתי. אני משתמשת רבות בידע שרכשתי לעזור לנשים בצמתים שונים בחייהן ואף הפניה לאנשי מקצוע ספציפיים שיתנו מענה לבעייתן. בקורס נהנתי לפגוש וללמוד עם מגוון נשים איכותיות. הקורס מומלץ מאד למדריכות כלות. "
"כבוגרת הקורס " יועצות בקהילה" נחשפתי לנושאים רבים ומגוונים שעוזרים ומשדרגים את הדרכת הכלות. העושר והידע הרב של הרבנים, האווירה ואורך הרוח שלהם לכל פניה ושאלה תרמו להפנמת חומר הלימוד ולהרגשה חבל שהקורס הסתיים. "
"כאחות, הכרתי את ההלכות ואת ההיבטים הרפואיים, בקורס נעשה החיבור בין ההלכה לרפואה וכעת בזכות הקורס אני משמשת כתובת ומענה למטופלות שלי במחלקה ואף לנשים בקהילה. "
"אני עובדת סוציאלית ומדריכה כלות . הלימוד ההלכתי בקורס היה מעמיק מאד. קיבלתי המון והלימוד אפשר לי להבין את ההיגיון ההלכתי. ולתת מענה לשאלות מורכבות. הידע שנלמד ברפואה והלכה מלמד אותנו כנשים לקחת אחריות על עצמנו ולעזור לנו ולסביבה. לדעת שיש מקום לשאלות ,לשאול ולהגיע לפתרונות, ע"י התייעצות עם רב פוסק. "

בוגרות קורס - נשיות בריאה

"קורס להכשרת מדריכות לנשיות בריאה הוסיף לי ידע רב מאד בתחומים שנלמדו. קבלתי ביטחון וסדר לדבר על נושאים רגישים ועדינים עם הילדים שלי ועם נשים נוספות. התפעלתי מהידיעה והחוויה שאפשר לעסוק בנושאים הנלמדים בקדושה וטהרה. המכון התחייב למקצועיות ואכן הוזמנו מרצים מטובי אנשי המקצוע. התפעלתי מהרבנים וצוות המכון שזכיתי להתייעץ איתם בכל שאלה. בקורס צברתי ידע מקצועי, למדתי שפה וקבלתי כלים מעשיים להדרכה, ההתנסות מול המשתלמות בהעברת מערך שיעור וקבלת המערכים של כל המשתלמות תרמו לי מאד. בזכות זה העזתי להתחיל ולהעביר סדנאות בנושא. אני מהווה כתובת לשאלות בנושאים שנלמדו ברמה אישית ואף ישובית הכוונת הילדים וכל ההתייחסות לכך בבית תרם לי המוןן! תודה למכון פוע"ה על האור הגדול והבהיר שלכם תודה על בית חם ללמוד בו ומצד שני מקצועי ביותר!זה לא מובן מאליו! המשיכו לעשות חיל ושנזכה להאיר גם אנחנו!!! "
"הדבר המשמעותי ביותר שקבלתי במהלך הקורס זו הלגיטימציה ליצור שיח על דברים צנועים מתוך קדושה, הקורס הוסיף לי קומה בשיח שלי עם התלמידות, הבנות הפרטיות שלי ועם הכלות שלי. אצטרך עוד לעבוד על זה אבל תודה על קורס ממלא ומשנה חיים."