האם התחתנתי בזכות ההקפאה? יכול להיות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

“האם התחתנתי בזכות ההקפאה? יכול להיות.
הייתי נינוחה, שידרתי פחות לחץ, הביצית היתה מוקפאת ואני יכולתי להפשיר”, כך מספרת דבורה, בת 45.5, חרדית־לאומית משכונת הר נוף בירושלים. “החלום שלי היה להתחתן ולהקים משפחה גדולה. זה לא הצליח. בגיל 40 התעוררתי, הבנתי שבכל חודש אני שופכת חול על האש שבוערת בי להיות אמא. התחלתי תהליך לשימור פוריות, הקפאתי 14 ביציות. אחרי שנתיים התחתנתי. העובדה שהיו לי ילדים פוטנציאליים במקפיא תרמה לזה. ניסיתי להרות עם בעלי באופן טבעי ולא הלך, גם בהפריה חוץ־גופית לא הלך. אז הפשירו חמש ביציות, עשו הפריה לביצית אחת, ולפני שנה וחצי, בגיל 44, נולדה לי בת”.

בשנים האחרונות חלה עליה דרמטית במספר הרווקות שמבצעות הליך שימור פוריות. אמילי עמרוסי שוחחה עם נשים חרדיות ודתיות שביצעו את ההליך. הן מספרות על הקושי החברתי, אך גם על החלום להיות אמא שעתיד להתגשם בזכות הקפאת הביציות.

לקריאת הכתבה המלאה של אמילי עמרוסי בישראל היום > https://bit.ly/3fwP345

אם הגעתן לגיל 30, צרו איתנו קשר. אנחנו פה כדי ללוות אתכן בכל התהליך של שימור הפוריות.
הרב בורשטין אומר תמיד ש”זיגוג סגולה לזיווג” (זיווג = הליך הקפאת הביצית בצורה שלא פוגעת באיכותה) וזה באמת כך.

רווקות שהקפיאו ביציות מגיעות לדייטים רגועות יותר. השעון הביולוגי כבר לא מאיים. וגם אחרי החתונה, אין את הלחץ להביא ילדים במרווחים צפופים כדי להספיק כמה שיותר.
אין מתנה גדולה יותר שאת יכולה לתת לעצמך.

מוזמנות ליצור איתנו קשר בטלפון: 02-6515050

עוד דברים שיענינו אותך

להתחסן ולשמור על החיים

https://youtu.be/QSgGRET5vzU עמדת מכון פוע”ה אודות חיסוני קורונה מכון פוע”ה במהלך שנה האחרונה מתמודד עם שאלות רבות העולות סביב מחלת הקורונה, החל משאלות של טבילה וטהרה,

דילוג לתוכן