יו"ר סיעת ש"ס – ח"כ מיכאל משה מלכיאלי בביקור במכון פוע"ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

"הכרתי את המכון ופעילותו הייחודית , אך עכשיו אני מכיר אותו לעומק ובזכות כך מעריך אותו פי כמה וכמה"


ח"כ משה מיכאל מלכיאלי הגיע ביום שלישי לביקור וסיור במכון פוע"ה .
צוות המכון בראשות הרב בורשטין קידם את פניו, וסקר בפניו את הפעילות הענפה החדשנית והמקצועית והמומחיות הייחודית של הרבנים היועצים המקיפה את כל תחומי המכון: פוריות, גנטיקה, הריון, לידה, טהרת המשפחה ואישות.

הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה: קיים עבורנו מוטו המוביל אותו בכל ענין הסיוע: "כשפגשת מצוקה של אדם פרטי היא מחייבת חיפוש ומציאת פתרון מערכתי לציבור שלם".

בהמשך הביקור דנו הצדדים בנושאים חשובים על סדר היום הציבורי והחוקי בתחומי המכון ועל דרך התנהלות יומיומית במיוחד בימים אלו עם התפשטות נגיף הקורונה. ח"כ מלכיאלי התעניין בהתנהלות ותפקידן של בודקות הטהרה, כיצד מתנהל מערך ההשגחות ההלכתיות במרכזים הרפואיים, הוצג בפניו מחקר על גלולות למניעת הריון ופתרונות לכתמים ודימומים, שידוכים למאותגרי פוריות, וסיוע בתחום הפוריות לחולים במחלת הסרטן, שיתופי פעולה של המכון עם המרכזים הרפואיים בארץ ובעולם ועוד.
הביקור נחתם כשהרבנים היועצים שיתפו את חה"כ מלכיאלי במספר סיפורים מרגשים ומדהימים שהתרחשו ממש לאחרונה, על זוגות שנעזרו במכון רבות ובחסדי ה' בישרו בשורות טובות.

בסוף הפגישה אמר ח"כ מלכיאלי – "תודה רבה על הביקור הייחודי, פרסתם לפני רובדי עומק ומקצועיות שלא הכרתי מספיק במכון. עכשיו אני מכיר אותו ומעריך אותו פי כמה וכמה, אשתדל ואתאמץ לסייע עד כמה שניתן".

עוד דברים שיענינו אותך

הוראות ליום כיפור תשפ"ב

הוראות ליום הכיפורים תשפ"ב לחולים, מעוברות, מניקות ולנשים בטיפולי פוריות ההוראות דלהלן הם חלק בלתי נפרד של הוראה הלכתית בעל פה, ואין לדייק או להסתמך

כנס דיגיטלי לרווקים דתיים

“עד שמצאתי את שאהבה נפשי” – איך תיהנה ותצליח בתקופת הדייטים- גם אם אתה בחור מופנם. כנס דיגיטלי לגברים דתיים (ללא תשלום): – “עד שמצאתי

חדש - לוגו מרכז לימוד שקוף
דילוג לתוכן