שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

למוריאל המקסימה!! ולד”ר חנה קטן ולרב שאני לא מכירה וכל מי שקשור לעניין.

אני רוצה להגיד תודה רבה מכל הלב, אין מילים – פשוט הצלתם לי את החופה!! אין מה לומר, השירות היקר והייחודי שלכם שווה כל שקל.

הזמינות, האכפתיות האמתית, המקצועיות שלא ניתן למצא באף מקום אחר, הליווי הרציף לאורך זמן… מוריאל היקרה, אמנם אני באופן אישי קיבלתי ליווי קצר (אך משמעותי ביותר)וכבר הרגשתי שהתפתח בנינו קשר חברי והיה לי קשה להיפרד. את מקסימה בכל המובנים, לא בכל מקום מקבלים שירות כזה.

וגולת הכותרת – שאם לא הייתם אתם , אני כמעט בטוחה שלא הייתי מצליחה להיטהר לפני החופה!!

הבעיה שלי שעל פניו נראתה כל-כך מסובכת, קיבלה מענה מיידי בפתרון פשוט ומקורי שאף רופא לא היה חושב עליו. סייעתם לי בצד הפן הרפואי וההלכתי גם יחד.ועוד יש לציין שאתם כמובן משרים רוגע ותחושת בטחון שהכל יהיה בסדר ושאני בידיים טובות ואכן כך. כמה הודיתי לקב”ה שבסופו של דבר כיוון אותי לבחור בסיוע שלכם ולא של רופאה פרטית שהיתה עלולה רק להחמיר את המצב תמורת תשלום כפול ועבור פגישה בודדת בלבד.

אני ממש ממליצה לכל כלה להצטרף לפרוייקט היקר שלכם בלי לחשוב פעמיים ומאחלת לכם מכל הלב המשך פעילות מבורכת לאורך שנים ועם המון סיעתא דשמיא.

                                      בהערכה רבה

                                              נ.ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

עוד דברים שיענינו אותך

ויסות חושי והשלכותיו על חיי אישות

עיבוד חושי הינו האופן בו אדם מעבד קולט ומגיב לגירויים תחושתיים, בתוך המרחב הזוגי אינטימי, מקבלות מערכות החוש משמעות ומשקל רב. – בחיי אישות המפגש

דילוג לתוכן