חדש במכון פוע"ה: קליניקת אולטרסאונד חדשה שתאפשר לנשים להיבדק בלי להפסיד זמן עבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השבוע, השיק מכון פועה קליניקת אולטרסאונד חדשה שמרימה את הכפפה ומסייעת לנשים בכל הנושא של פוריות ומיילדות בשעות לא שגרתיות.

הקליניקה, הוקמה לעילוי נשמתו של החייל עדיאל פישלר ז"ל שנהרג בנסיבות טראגיות בחודש יוני האחרון. קרן, אמו של עדיאל ז"ל, היא טכנאית אולטרה-סאונד המסייעת למאות נשים בעבודתה כבר במשך שנים רבות. כמי שמכירה את העולם מקרוב, וחוותה קשיי פוריות בעצמה, היא פנתה למכון פוע"ה עם המיזם.

מכון פוע"ה ארגן שבוע ההתרמות ותוך פחות משנה נאספו כל התרומות והקליניקה תיפתח בימים הקרובים באופן רשמי. הקליניקה תאפשר למבוטחות כל קופות החולים לקיים טיפולי פוריות, תכנון ומעקב הריון, על ידי טכנאית מנוסה ומוסמכת, בשעות לא שגרתיות ולאחר הודעה רשמית שיוצא המכון ניתן יהיה לבוא ולהשתמש בשירות החדשני.

בהשקת הקליניקה לקחו חלק – הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה. הרב אבי ידלר, רב במכינת עוצם. ישראל שטינמץ, מנכ"ל מכון פוע"ה. ד"ר חנה קטן, מומחית ברפואת נשים ופריון. הרב דב פופר, רב פוסק ויועץ במכון פוע"ה ונתנאל פישלר – אחיו של עדיאל ז"ל.

הרב בורשטין, ראש מכון פוע"ה: "בחודש אב הבטחנו שנקים את הקליניקה והשבוע, תוך פחות משנה, קיימנו את הבטחתנו. מטרת מכון פוע"ה היא לסייע בהבאת ילדים לעולם. הקמת קליניקת האולטרסאונד תחסוך מעט מן המורכבויות הרבות המלוות את הנשים שעוברות טיפולי פוריות ותיתן הנצחה ומענה לאובדן החיים של עדיאל ז"ל".

עוד דברים שיענינו אותך

הוראות ליום כיפור תשפ"ב

הוראות ליום הכיפורים תשפ"ב לחולים, מעוברות, מניקות ולנשים בטיפולי פוריות ההוראות דלהלן הם חלק בלתי נפרד של הוראה הלכתית בעל פה, ואין לדייק או להסתמך

כנס דיגיטלי לרווקים דתיים

“עד שמצאתי את שאהבה נפשי” – איך תיהנה ותצליח בתקופת הדייטים- גם אם אתה בחור מופנם. כנס דיגיטלי לגברים דתיים (ללא תשלום): – “עד שמצאתי

חדש - לוגו מרכז לימוד שקוף
דילוג לתוכן