תכנית לנשיות בריאה – לנשים שבוחרות להוביל ולהשפיע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

גיל ההתבגרות של ילדינו מביא איתו הרבה מורכבויות, ספקות ובעיקר דילמות חינוכיות. אחד מהנושאים הבוערים שעולה בגיל ההתבגרות ואף לפני כן הוא הנושא של ההתבגרות המינית. המבוכה שההורים חשים מהנושא מביאה הרבה פעמים את הילדים לחפש מידע במקומות אחרים. המידע הלא מסונן שאינו מותאם אישית לילד גרם לתחושת בלבול ולנזק לטווח הרחוק.

"כאמא הרגשתי רצון עז לתת לבנות שלי את המידע והמענה לשאלותיהן בכל הנוגע להתפתחות וגיל ההתבגרות. עם זאת הרבה פעמים הייתי חסרת אונים מול מבול השאלות שתפס אותי לא מוכנה " משתפת שלומית, אמא לארבע בנות ומחנכת באולפנא.

הצורך הממשי לחינוך בריא בנושא המיניות הביא את שלומית ועוד נשים רבות לחפש כלים להענקת מידע בצורה פתוחה וצנועה כאחד.

"בחרתי לא להתפשר על  החינוך של בנותיי ועל החינוך של בנות ישראל שאני מלמדת והצטרפתי לתכנית לנשיות בריאה של מכון פוע"ה. במהלך התכנית למדתי שפה חדשה, כיצד לדבר בפתיחות ובצניעות כאחד וקבלתי כלים להניע מהלך משמעותי והכרחי לדורנו" ציינה שלומית.

התכנית נשיות בריאה של מכון פוע"ה קמה במטרה לתת כלים ולהכשיר מדריכות לשיח עם אימהות ובנות בתחומים הקשורים למיניות ולהדרכת נשים בתחום האישות. התכנית נועדה לנשות חינוך, מדריכות כלות, רבניות ואחיות בקהילה.

התכנית זכתה להצלחה גדולה והוגדרה כנותנת מענה מקצועי ונרחב בתחומים הפסיכולוגיים, פיזיולוגיים ותורניים. נשים שסיימו את הקורס העידו שצברו בטחון ללמד בתחום ולקחת חלק משמעותי בעיצוב הדור.

לפרטים נוספים על התכנית לחץ כאן

עוד דברים שיענינו אותך

הוראות ליום כיפור תשפ"ב

הוראות ליום הכיפורים תשפ"ב לחולים, מעוברות, מניקות ולנשים בטיפולי פוריות ההוראות דלהלן הם חלק בלתי נפרד של הוראה הלכתית בעל פה, ואין לדייק או להסתמך

כנס דיגיטלי לרווקים דתיים

“עד שמצאתי את שאהבה נפשי” – איך תיהנה ותצליח בתקופת הדייטים- גם אם אתה בחור מופנם. כנס דיגיטלי לגברים דתיים (ללא תשלום): – “עד שמצאתי

חדש - לוגו מרכז לימוד שקוף
דילוג לתוכן